تصاویر و مشخصات فنی شاسی بلند باجون RS-5 رونمایی شد!


شرکت چینی باجون در پی افتتاح نمایشگاه خودروی شانگهای، شاسی بلند جدید خود را با نام RS-5 معرفی کرد. این تولید جدید با نشان شرکت دیده می شود.

در کنار این معرفی، نخستین خودروی مفهومی این شرکت نیز با نام RM-C معرفی شده است. این خودروسازی زیر مجموعه شرکت خودروسازی SAIC موتور چین است و بخشی از سهام آن نیز در اختیار جنرال موتورز می باشد.

این مدل دارای طول ۴۵۷۰ میلی متری، ارتفاع ۱۷۲۰ میلی متری و عرض ۱۸۷۰ میلی متری می باشد. در جلوپنجره آن نشان شرکت جای گرفته و این بزرگ ترین تغییر این شاسی بلند نسبت به نمونه های قبلی می باشد.

مشخصات فنی شاسی بلند باجون RS-5

این نشان شبیه به یک قطعه الماس است.  RS-5 بیشترین فضا را در دل خود جای داده و برای تولید به مواد با کیفیت تکیه می کند. بر روی پلتفرم پیشرفته الکتریکی مستقر شده و قابلیت هایی چون ریموت با تلفن همراه، پرداخت آنلاین عوارض، حمایت از دستورهای صوتی و آپدیت اینترنتی برای آن منظور شده است.

مشخصات فنی شاسی بلند باجون RS-5
مشخصات فنی شاسی بلند باجون RS-5

۲ سطح رانندگی برای خودرو وجود دارد. مجهز به یک موتور بنزینی ۴ سیلندر توربو با حجم ۱.۵ لیتر می باشد. این موتور قدرتی برابر با ۱۵۱ اسب بخار دارد و برای انتقال نیرو به یک جعبه دنده ضریب متغیر CVT متوسل شده است. خودروی تولیدی در کشور چین قیمتی برابر با ۱۴ تا ۲۰ هزار دلار دارد.

منبع : آرگا

برچسب :

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code