راهنمای ست کردن کوسن با مبل برای انواع مبلمان راحتی امروزی

تزیین دکوراسیون و ست کردن وسایل مختلف منزل یک نوع مهارت است که افراد زیادی می توانند در این زمینه صاحب ایده باشند، اما اگر شما جزو کسانی هستید که مهارتی در چیدمان و دکوراسیون اصولی منزل ندارید، می توانید در ادامه این مطلب از آرگا که به معرفی ایده هایی برای ست شدن کوسن با مبلمان پرداخته ایم، همراه ما شوید.

انواع مدل های ست کردن کوسن با مبل

کوسن ها انواع مختلفی دارند و به اشکال هندسی گرد، مربعی و غیره و نیز در جنس های پارچه ای و پشم طراحی می شوند، بنابراین برای اینکه بدانید چه نوع کوسنی برای چیدمان منزلتان مناسب تر است باید به سبک دکوراسیون داخلی منزل توجه داشته باشید، به عنوان مثال استفاده از کوسن های فانتزی برای دکوراسیون مدرن کاربرد بیشتری دارد و نیز از کوسن های مدل گلدوزی و زری دوزی شده بهتر است، برای دیزاین سنتی استفاده کنید، همچنین مدل کوسن طلایی و پشمی برای چیدمان لوکس خانه ها کاربرد بیشتری دارد. حال در صورتی که علاقمندید با انتخاب بهترین نوع کوسن برای مبلمان منزل خود آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید.

کوسن های متضاد با رنگ مبل

استفاده از کوسن های دارای رنگ متضاد با مبل می تواند به زیبایی دیزاین داخلی کمک زیادی کند، مثلا برای مبل های کرم رنگ شکلاتی می توانید از کوسن های راه راه و ساده به رنگ آبی تیره و یا روشن استفاده کنید و نیز به کاربردن کوسن های آبی برای مبلمان قهوه ای رنگ، پیشنهاد جذابی است.

هارمونی کوسن با مبلمان زرد

برای مبل هایی که رنگ روشن دارند، بهتر می باشد که از کوسن دارای رنگ شاد مثلا به رنگ های سفید، صورتی، صدفی، قرمز و رنگ هایی مشابه اینها استفاده کنید.

هماهنگی کوسن با مبل

کوسن رنگی برای مبل خنثی

انتخاب کوسن برای مبلمان دارای رنگ خنثی کار راحتی می باشد، بنابراین برای این منظور می توانید از کوسن رنگی با هر نوع جنسی بهره بگیرید. در این نوع سبک از چیدمان که برای دکوراسیون مدرن کاربرد بیشتری دارد می توانید به عنوان مثال؛ کوسن های مدل پشمی و یا ساده را برای مبلمان خاکستری استفاده نمایید.

هارمونی کوسن با مبل

 ست کردن کوسن با مبل

ست کردن کوسن با مبل‌های راه راه

برای مبلمان هایی که رنگی راه راه می باشند، انتخاب کوسن های رنگی پیشنهاد مناسبی است، بهره گیری از کوسن های رنگی برای مبل های رنگی می تواند چیدمانی سنتی را در اختیار شما قرار دهد که برای زیبایی بیشتر دکوراسیون می توانید با قرار دادن گلدان هایی طبیعی در این فضا لذت ببرید.

 ست شدن کوسن با مبل

مدل کوسن برای مبلمان گلدار

در صورتی که به دنبال انتخاب کوسن مناسب برای مبل گلدار هستید، می توانید از کوسن های ترکیبی و یا اینکه کوسن های ساده و تک رنگ بهره ببرید که انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد.

 ست کردن کوسن با مبل

کوسن‌های رنگی برای مبلمان ساده

کوسن های رنگی بهترین انتخاب برای مبلمان ساده می باشند، بنابراین اگر  مبلمان شما ساده است و رنگ روشنی دارد، کوسن های دارای رنگ جیغ می تواند پیشنهاد فوق العاده ای باشد.

 ست کردن کوسن با مبلمان

ست کردن کوسن سفید با مبل سفید

در صورتی که مایل به استفاده از رنگ ها در دکوراسیون داخلی نیستید، استفاده از کوسن های مترادف با نوع مبلمان و فضا انتخاب مناسبی است و در این مورد کوسن سفید رنگ برای مبلمان سفید، موجب انتقال آرامش و حفظ سادگی محیط می شود.

هماهنگی کوسن با مبلمان

 ست کردن کوسن با مبل

کوسن های رنگی برای مبلمان مشکی و تیره رنگ

رنگ مشکی را می توان با هر نوع رنگی مطبقت داد، بنابراین در صورتی که از مبلمان مشکی یا تیره رنگ استفاده می کنید، می توانید به سادگی با انواع کوسن های مخملی قرمز، کوسن طلایی، آبی فیروزه ای یا آبی نفتی و یا حتی کوسن سفید و صورتی ست نمایید.

ست کردن مبلمان با کوسن

اگر چه هماهنگی و ست کردن کوسن با مبل، بسته به سلیقه افراد و چیدمان داخلی منزل می تواند متفاوت باشد، اما با این حال ایده های زیادی برای این کار وجود دارد که با کمی دقت در تصاویری که در ادامه به نمایش گذاشته ایم، می توانید با این ایده ها آشنا شوید و برای انتخاب بهترین مدل دکوراسیون داخلی منزلتان الگوگیری کنید.

ست کردن مبلمان سفید با کوسن های رنگی

مدل کوسن برای مبل طوسیمدل کوسن برای مبلمان راحتی

هماهنگی رنگ کوسن با مبلمانکوسن سفید طلایی برای مبل صورتی

 ست شدن رنگ کوسن با مبلمدلی از ست کردن کوسن برای مبلمان

رنگ کوسن برای مبل خاکستریست کردن کوسن با دکوراسیون منزل

هارمونی رنگ کوسن با رنگ مبلرنگ و مدل کوسن برای مبل راحتی قهوه ای

مدل کوسن برای مبل قهوه ایراهنمای ست کردن کوسن با مبلمان

ست شدن مبلمان با کوسن تیرهست کردن کوسن با مبلمان کرم رنگ

کوسن مناسب برای مبلمان تیرهایده ست کردن کوسن با وسایل مختلف منزل

 ست کردن کوسن با مدل مبلمان روش ست کردن کوسن با مبل +عکس

هارمونی کوسن با مبل+تصویرچیدمان مبل در خانه لوکس

 ست کردن کوسن با مبل+عکسست کردن کوسن با پرده

 ست کردن کوسن با مبلاستفاده از کوسن دارای رنگ متضاد با مبلمان

 ست شدن کوسن با مبلمانچیدمان مبلمان برای منازل لوکس

مطابقت کوسن با مبل

در پایان، امیدواریم این مطلب از دکوراسیون داخلی برای شما همراهان گرامی سودمند واقع شده باشد، در صورت تمایل برای آشنایی با انواع مدل های طراحی و چیدمان خانه کوچک و بزرگ می توانید از مطالب قبلی آرگا در این زمینه دیدن نمایید.

منبع : آرگا

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code