شرایط و مراحل دریافت ویزای توریستی استرالیا


کشور استرالیا یکی از مناطق خوش آب و هوا است و دارای جاذبه های توریستی و گردشگری بسیاری است یکی از مهم ترین جاذبه های توریستی در این کشور آبشارها، صخره ها، سواحل و جنگل های می باشد. استرالیا از دومین کشورهای ثروتمند جهان است و مقصد بسیاری از گردشگران است تورهای مسافرتی که در این کشور وجود دارند با امکانات رفاهی بسیاری است و خدمات بسیاری به مسافران خود ارائه می دهد. اما برای سفر به این کشور باید ویزای توریستی استرالیا را داشته باشید که دارای شرایطی است.

 

چطور می توانیم ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنیم؟

تورهای توریستی که در برای کشور استرالیا وجود دارد شامل تورهای ارزان و گران قیمت هستند که بر حسب نوع امکانات ارائه دهنده با یکدیگر متفاوت می باشند. برای اطلاع از شرایط تورهای مسافرتی به استرالیا باید به دفاتر معتبر و آژانس های مسافرتی مراجعه کنید که می توانند اطلاعات دقیقی را در اختیارتان قرار دهند.

ویزای توریستی استرالیا انواع مختلفی دارد که از جمله مهم ترین ویزاهای کشوری است هر یک از ویزاهای توریستی با هدف و منظور خاص و طبق شرایط مختلفی صادر می شوند. توجه داشته باشید که با داشتن ویزای این کشور شما حق کار و تحصیل در این کشور را ندارید.

ویزای توریستی استرالیا

ویزای گردشگری:

مدت زمان اعتبار این ویزا ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه است که در این مدت شما می توانید به عنوان توریست و گردشگر در استرالیا اقامت داشته باشید و حق انجام کار دیگری را ندارید.

ویزای توریستی کاری:

اگر هدف شما از سفر انجام کارهای خود در مدت زمان کوتاه است می توانید از این ویزا استفاده کنید بیشتر افرادی که از این نوع ویزا استفاده می کنند برای شرکت در کنفرانس ها، جلسه و قراردادهای کاری از این نوع ویزا استفاده می کنند. اعتبار این ویزا یز ۳، ۶ و ۱۲ ماهه است. افرادی که این ویزا را دارند مهلت انجام کار در استرالیا ندارد اما می تواند دوره تحصیل ۳ ماهه خود را در این کشور بگذرانند.

ویزای گردشگری استرالیا

ویزای توریستی خانوادگی:

اگر یکی از بستگان شما در استرالیا ساکن است می توانید از طریق او برای دریافت این ویزا اقدام کنید در حقیقت این ویزا نوعی دعوتنامه است و با طی کردن روند اداری می توانید آن را به راحتی دریافت کنید.

ویزای کشور استرالیا

مدارک مورد نیاز:

برای دریافت ویزای توریستی استرالیا مدارک مورد نیاز شامل فرم درخواستی، مدارک مالی، شناسنامه ایرانی، عکس پاسپورتی، پرداخت مالی، کارت پایان خدمت، گواهی اشتغال به تحصیل، و در صورت نیاز دیگر مدارک درخواستی خواهد بود.

همچنین اعتبار گذرنامه شما باید ۶ ماهه باشد و در صورت نیاز مدارک مربوط به دعوتنامه را نیز ارائه دهید. به طور کلی زمان اداری برای دریافت ویزا ۵ روزه است که در صورت تکمیل بودن مدارک به سرعت می توانید آن را دریافت کنید.

منبع : آرگا

Write a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code